Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Ponuka atrakcií

Vozenie na sedle

Skvelý zážitok nie len pre deti. Vodením koňa animátorom urobíte 3x okruh na vôdzke. Bezpečný spôsob, ktorý pomôže prekonať všetok strach zo sedla, či majestátnych zvierat akými sú naše koníky.

Pony koč

Rýchle kopýtka poníkov Kuba a Emila vás povezú areálom na ich majestátnom koči. Koč premáva areálom v období letnej sezóny počas víkendov a počas zimnej sezóny vo vyhradené termíny.  Trvanie okružnej jazdy je približne 15 minút. Možnosť prenajať aj na súkromné podujatia po telefonickej dohode.

Jazdecká hodina

Kôň bez jazdca je stále len koňom, ale jazdec bez koňa je len človekom. Chcete prekonať strach a neviete či je jazdenie pre vás? Hľadáte plnohodnotné využite svojho času počas víkendového pobytu? Ponúkame jazdecké hodiny s odborným dozorom.

Detský krúžok Farmárik


Detský krúžok Farmárik ponúka čas strávený na gazdovskom dvore vo forme aktivít pre našich najmenších. Farmárikovia sa stretávajú raz týždenne pod vedením skúsenej pedagogičky a jej asistentiek. V sezóne 2023/2024 sa stretávame každý štvrtok o 16:30. Prihlásenie telefonicky najneskôr deň vopred.