Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Okolie

Exposhop

PREDAJŇA NESTvilLE

Záverečnou bodkou prehliadky expozície Nestville Distillery je návšteva podnikovej predajne tzv. Exposhopu. V nej si máte možnosť zakúpiť produkty z portfólia spoločnosti Nestville Distillery, čokoládové špeciality vyrobené priamo v čokoládovom kráľovstve Nestville Chocolate, ako aj pamätné suveníry. Okrem toho sa v krátkosti oboznámite s historickými listinami a mapami vystavenými v interiéri predajne. Tie dokumentujú objav najstaršieho zachovaného liehovaru na území Slovenska z roku 1746 a taktiež históriu vzniku severného Spiša.

Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Apartments

Ubytovanie

Naberte novú energiu, oddýchnite si a zažite pravú vidiecku atmosféru v komfortne zariadených apartmánoch Nestville Apartments, nachádzajúcich sa v blízkosti podnikovej predajne Nestville Market v obci Hniezdne. Apartmány s celkovou kapacitou 16 lôžok s možnosťou prístelky ponúkajú očarujúci výhľad na prírodu, kone a Nestville Park. Na prvý pohľad upútajú svojim jedinečným vidieckym štýlom s ručne opracovaným drevom a kameňom a uspokoja aj tých najnáročnejších hostí. Bonusom je aj 10% zľava na vstup do expozície Nestville Distillery. Príďte si vychutnať relax v nevšednom prostredí, ktoré ponúkajú Nestville Apartments!

Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Chocolate

čokoládovňa

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít. Môžete si tu oddýchnuť a posedieť pri šálke horúcej čokolády, kvalitnej káve, chuti belgických praliniek či sladkých zákuskoch domácej výroby a popritom cez okno pozorovať výrobný proces čokoládových produktov. Pre dospelých sú k dispozícii aj originálne likéry.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Bocianí Svet

detské ihrisko

Zažite so svojimi detičkami nekonečné množstvo zábavy a dobrodružstva na detskom exteriérovom ihrisku, ktoré je súčasťou čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate! Ihrisko obklopené slivkovým sadom disponuje visiacimi a pružinovými hojdačkami, preliezačkami, lanovou pyramídou, šmýkačkami i dreveným domčekom s toboganom. Atraktívnou dominantou je bocianie hniezdo s toboganovou šmýkačkou a balančnými prvkami. Všetky atrakcie detského ihriska poskytnú nielen bezpečnú zábavu, ale aj harmonický a všestranný rozvoj vašich detičiek. Presvedčte sa sami a vyčarte im jeho návštevou široký úsmev na perách. A kým sa budú ony šantiť, vy môžete relaxovať a v pokoji si vychutnávať svoju obľúbenú belgickú čokoládu či sladký zákusok domácej výroby.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Taberna

Pivovar s reštauráciou

Zavítajte do remeselného pivovaru Nestville Taberna, nachádzajúceho sa v areáli Nestville Park, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu varenia piva v obci Hniezdne. V pivovare s neopakovateľnou atmosférou spoznáte históriu a výrobu piva a ochutnáte nefiltrované, nepasterizované poctivé pivo varené z najkvalitnejších surovín - sladu, miestnej vody, chmeľu a pivovarských kvasníc. K dobrému pivu patrí neodmysliteľne aj chutné jedlo ponúkané kuchyňou našej reštaurácie, ktoré vám v harmonickom spojení s týmto zlatistým mokom prinesie nezabudnuteľný kulinársky zážitok.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Market

Obchod s tradičnými výrobkami

Príďte si počas spoznávania Nestville Parku zakúpiť tradičné slovenské mäsové a mliečne produkty do podnikovej predajne Nestville Market, situovanej hneď oproti hlavnému vstupu do Nestville Farm. Pod značkou Bača Paľo ponúka široký výber kvalitných a čerstvých produktov z domácej farmy od hovädzieho a bravčového mäsa, zabíjačkových špecialít, údenín až po mliečne a syrové výrobky z kravského a ovčieho mlieka. V predajni má svoje zastúpenie aj spoločnosť 1. DAY, ktorej sortiment zahŕňa predovšetkým alkoholické a nealkoholické nápoje, ale aj kvalitné cukrovinky či tabakové výrobky.
Zobraziť menej Zobraziť viac
Nestville Rent

POŽIČOVŇA

Požičovňa Nestville Rent ponúka v letných mesiacoch prenájom moderných elektrobicyklov a elektrokolobežiek. Na výber máte z niekoľkých trás rôznych náročností v okolí Hniezdneho a Starej Ľubovne. V zime sa premení na požičovňu ľadových korčúľ, ktoré si môžete vypožičať na hokej alebo jazdu po našom klzisku či ľadovej dráhe. Prenájom elektrobicykla, elektrokolobežky alebo korčúľ môže spríjemniť aj rodinný výlet či teambuilding a ocení ho každá veková kategória. Vychutnajte si očarujúcu prírodu severného Spiša a zabavte sa v športovom duchu vďaka našej požičovni Nestville Rent!

Zobraziť menej Zobraziť viac
Zimné atrakcie

KLZISKO A ĽADOVÁ DRÁHA

Zažite čaro zimného korčuľovania pod holým nebom na klzisku a unikátnej ľadovej dráhe v Nestville Parku. Krstnými rodičmi sú – najlepší slovenský hokejový brankár Ján Lašák a milovník detského publika Miro Jaroš. Klzisko s rozlohou 450 štvorcových metrov a 100 metrov dlhá ľadová dráha sú prístupné verejnosti na športové vyžitie počas zimných mesiacov od pondelka do nedele. Pre tých korčuliarov, ktorí si nestihli kúpiť korčule je k dispozícii aj požičovňa priamo pri klzisku. Zapojte sa s celou rodinkou do zimných športových aktivít v Nestville Parku a užite si tak radosť zo spoločne stráveného času na korčuliach.

Zobraziť menej Zobraziť viac