Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Deň s deťmi na jednotku

DSC_1201-1

V sobotu, 1. júna, sa v Nestville Farm v Hniezdnom konalo veľké podujatie na oslavu Medzinárodného dňa detí. Tento deň bol plný zábavy, smiechu a radosti, a stal sa nezabudnuteľným pre všetkých, ktorí sa zúčastnili.

Od rána sa areál Nestville Farm zaplnil nadšenými deťmi a ich rodičmi, ktorí prišli osláviť tento špeciálny deň spolu s nami. Organizátori pripravili bohatý program plný rôznych atrakcií a aktivít. Nafukovacie hrady a trampolína sa stali okamžite obľúbenými medzi deťmi. Na každom kroku bolo počuť smiech a výkriky radosti. Tvorivé dielne ponúkali deťom možnosť vytvoriť si vlastné umelecké diela, ktoré si mohli odniesť domov ako suveníry. Kúzelnícke predstavenia a divadelné hry zaujali nielen deti, ale aj dospelých.

Aktivity na farme

Profesionálni umelci predviedli úžasné kúzla a zábavné príbehy, ktoré očarili celé publikum. Jednou z najväčších atrakcií bola jazda na koníkoch, ktorá prilákala deti všetkých vekových kategórií. Každý si mohol bezpečne vyskúšať túto aktivitu a zažiť pocit skutočného jazdca. Pre tých, ktorí uprednostňovali menej aktívnu formu zábavy, bola pripravená jazda na konskom koči, či pony koči, ktorá umožnila deťom a ich rodičom užiť si pohodlnú jazdu areálom Nestville Farm. Ďalšou veľkou atrakciou bola možnosť povoziť sa na vlečke traktora. Táto jazda bola medzi deťmi veľmi obľúbená a poskytla im nezabudnuteľný zážitok z farmárskeho života.

Deti sa priblížili k zvieratám, pohladkali ich a dozvedeli sa viac o živote na farme. Tento zážitok bol nielen zábavný, ale aj poučný. Na pódiu sa striedali talentovaní hudobníci, ktorí svojimi vystúpeniami vytvorili úžasnú atmosféru. Deti sa zapájali do spevu a tanca, čím sa podujatie stalo ešte viac interaktívnym a zábavným. Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo, sme si pripravili streľbu z luku. Skúsení inštruktori učili deti, ako správne narábať s lukom a šípmi, a deti si mohli vyskúšať trafiť terč. Táto aktivita priniesla množstvo vzrušenia a radosti z každého úspešného zásahu.

Farmárske bludisko zo slamy sa stalo obľúbeným miestom pre deti, ktoré rady objavujú a hľadali cestu von. Toto veľké bludisko bolo plné zákutí a tajných chodbičiek, ktoré deťom ponúkli skvelú zábavu a dobrodružstvo. Po toľkej zábave nám už aj vyhladli brušká o tie sa postarali stánky s občerstvením, ktoré ponúkali rôzne dobroty. Relaxačné zóny poskytli rodičom možnosť oddýchnuť si a načerpať nové sily.

Deň detí 2024 sa stal nezabudnuteľným zážitkom pre všetkých zúčastnených. Organizátori ďakujú všetkým, ktorí prispeli k úspechu podujatia, a tešia sa na ďalšie ročníky, ktoré prinesú ešte viac zábavy a radosti.

Najnovšie aktuality