Predaj lístkov na Nestville open fest 2024 je spustený.

Aj my sme LEGENDÁRIUM !

LEGENDARIUM-2024---online-partner---BANNER-1920x1080px

Kampaň Legendarium pripravila Krajská organizácia cestovného ruchu Severovýchod Slovenska. Hlavnou myšlienkou kampane je podpora cestovného ruchu v Prešovskom kraji, propagácia tých najkrajších unikátnych miest, ktoré na severovýchode máme a v neposlednom rade motivácia pre rodiny s deťmi objavovať krásy kraja a užiť si množstvo zážitkov. V rámci projektu vás srdečne pozývame stráviť nádherný deň plný zábavy a nezabudnuteľných zážitkov na Nestville Farme v Hniezdnom.

Nestville Farma je ideálnym miestom na rodinný výlet, kde si môžete vychutnať krásy prírody a stretnúť rôzne zvieratká. Na farme nájdete gazdovské ale aj exotickejšie zvieracie osadenstvo, ktoré zaručene poteší nielen deti, ale aj dospelých. V našej kontaktnej zóne budete mať jedinečnú možnosť pohladkať a nakŕmiť vybrané zvieratká, čím si vytvoríte nezabudnuteľné spomienky.

Pre najmenších návštevníkov máme pripravené detské hojdačky a ďalšie atrakcie, ktoré im zabezpečia hodiny zábavy a radosti. Na farme nájdete aj maringotku s kreatívnymi dielňami, kde si deti môžu maľovať. Táto aktivita rozvíja ich kreativitu a umožňuje im stráviť čas zábavne a tvorivo.

Súčasťou farmy je aj Carriage House, kde sa môžete vidieť krásne koče v bezprostrednej blízkosti. Pre deti máme pripravené plyšové mechanické koníky, na ktorých sa môžu povoziť a zažiť tak skvelú zábavu.

V rámci návštevy je potrebné zbierať pečiatky, ktoré nájdete na vrátnici oproti turniketu. V prípade komplikácii nás kontaktujte a po preukazaní sa lístkom na farmu vám pečiatky doplníme dodatočne. Nezabudnite si vziať svoju pečiatkovú brožúrku a zapojiť sa do tejto zábavnej aktivity!

Milí dobrodruhovia, tento  ročník obľúbeného cestovania s legendami trvá od 14. júna do 8. septembra 2024. Nezabudnite sa ZAREGISTROVAŤ.

Najnovšie aktuality