Nestville Open Fest (24. – 25. 06. 2023) – Predaj lístkov už len na mieste

Farmár - tradície a zvyky

26augCelý deň27Farmár - tradície a zvykyPríďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru

Detail podujatia

Posledný augustový víkend, ktorý pripadne na 26. – 27. augusta 2023, usporiada Združenie Spiš v spolupráci s Nestville Parkom farmárske podujatie pod názvom Farmár – tradície a zvyky. Cieľom organizátorov je predstaviť verejnosti výsledky práce našich poľnohospodárov, chovateľov, farmárov, spracovateľov i drobných remeselníkov a poďakovať sa za ich záslužnú prácu, ktorú vykonávajú denno-denne bez ohľadu na počasie, piatok či sviatok, deň či noc.

Podujatie bude obohatené o výstavu viac než tisíc králikov na celoslovenskej úrovni, prezentáciu hovädzieho dobytka, frízskych koní, oviec a kôz či výstavu poľnohospodárskej techniky. V priestoroch Nestville Parku budú opäť prebiehať Tradičné trhy zamerané predovšetkým na prezentáciu a propagáciu pravých slovenských výrobkov od regionálnych producentov, ktoré budete môcť nielen ochutnať, ale aj zakúpiť. Tradičné ľudové remeslá budú prezentovať zruční výrobcovia z nášho okresu. O dokonalý zážitok sa postará Nestville Rodeo Show, počas ktorej si jazdci na koňoch a dokonca aj na býkoch zmerajú svoje sily v atraktívnych disciplínach.

Príďte si vychutnať pravú farmársku atmosféru a podporiť prácu našich poľnohospodárov a spracovateľov 26. – 27. augusta 2023 do Nestville Parku!

Viac

Čas

august 26 (Sobota) - 27 (Nedeľa)